Cukiernia

Drukuj

Cukiernia Cocktail-Bar „JAWO” jest rodzinną firmą, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1993. Założycielami firmy są Wojciech Bornus i Jadwiga Ilkiewicz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie cukiernictwa i w dalszym ciągu udoskonalamy receptury, zwiększamy nasz asortyment i dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty cieszyły podniebienia wszystkich odbiorców. Zdobyliśmy zaufanie i uznanie wśród naszych klientów. Kierujemy się zasadą, iż najważniejsi jesteście Państwo. Z myślą o Was codziennie wykonujemy swoją pracę najlepiej jak potrafimy, abyście byli Państwo zawsze zadowoleni z naszej oferty. Wyroby cukiernicze proponowane przez naszą firmę tworzone są na najlepszych wzorcach cukiernictwa polskiego. Współzałożycielka Jadwiga Ilkiewicz jest tytułowanym Mistrzem Cukiernictwa, której wiedza i umiejętności stanowią o wysokiej jakości wypieków. Nasz asortyment produkowany jest z naturalnych składników w oparciu o tradycje oraz własne receptury i technologie. Gwarantuje to wyjątkowy i naturalny smak wyrobów. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć swoje ulubione przysmaki i zaspokoić wzrastające wymagania i gusta.

Działalność nasza nie ogranicza się tylko do sprzedaży detalicznej w sklepie firmowym w Braniewie. Posiadamy odbiorców w sieci sklepów handlowych na terenie całego powiatu Braniewskiego i okolicach.

Od lat nauczamy młodych absolwentów zawodu cukiernik. Wielu z nich pracuje w renomowanych firmach cukierniczych w całym kraju. Przedstawiając powyższą ofertę mamy nadzieje, że spełnia ona Państwa oczekiwania i potrzeby. Jeżeli mieliby Państwo jakieś życzenia lub uwagi prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy.

Copyright © 2008-2012 cocktail-bar.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.